Opinia użytkownika: To dopiero początek używania opon, więc przebieg niewielki. Jazda umiarkowana, większość w mieście. Poprzednio Goodyear'y. Przyczepność dobra zarówno na suchym, jak i na mokrym. Na mokrej kostce już gorzej, ale poprzednie miały taką samą przypadłość. Niezłe odprowadzanie wody po najechaniu na głębsze kałuże-trochę lepiej niż w poprzednich, ale nowe są głębsze. Stosunkowo lekkie i delikatne na bokach, jedno dobrze, ale drugie może być potencjalnie przyczyną mniejszej trwałości. Stosunkowo ciche i dość dobrze tłumią drobne nierówności (być może właśnie dzięki delikatniejszej konstrukcji). Do tej pory sprawują się bardzo dobrze. Polecam.