Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony jeżeli chodzi o cena/jakość. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Dla syna tez kupiłem opony tej firmy.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona.
Opinia użytkownika: Bardzo cicha i mega trzymająca w zakrętach opona. To już kolejny zakup opon Nokian i jak najbardziej udany.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się nawierzchni. Niska cena.
Opinia użytkownika: Opony spisują się dobrze. Polecam
Opinia użytkownika: Opony super, ciche, posiadające dobrą przyczepność oraz świetnie odprowadzające wodę - polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra i przede wszystkim cicha i skuteczna opona.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w dobrej cenie. Polecam!
Opinia użytkownika: Super opony, bardzo ciche bardzo dobre na mokrą drogę. Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone