Opinia użytkownika: Jeżdżę na tych oponach pierwszy sezon, zachowują się zgodnie z danymi producenta. Podczas intensywych opadów lepiej zachować rozsądną prędkość, zdarza się przy przekroczeniu setki lekkie ściąganie. Polecam, porządne i niedrogie. W użytkowaniu bardzo ciche i spalanie niskie.