Opinia użytkownika: Nieco obawiałem się przesiadki z Michelin na Nokian. Po ponad miesięcznym użytkowaniu produktu Nokian okazuje, się że obawy były bezpodstawne. W moim odczuciu opony są równie dobre jak wspomniane Michelin a pod względem hałasu lepsze. Wiosna w tym roku kapryśna miałem więc okazję przetestować je w różnych warunkach. Na suchej nawierzchni hamowanie b. dobre, na mokrej nieco ustępują Michelen, co nie znaczy, że sprawują się źle. Bardzo dobra przyczepność, również na zakrętach. Z pewnością są cichsze (tak do 120 km/h) od poprzednich i dobrze trzymają się drogi. Z pewnością jak przyjdzie czas na zimowe, zrezygnuję z Michelin na Nokian. Polecam ten produkt, opony bardzo dobrze się spisują, nie ma sensu przepłacać.