Opinia użytkownika: Pierwsze co przychodzi mi do głowy, to: opony ciche oraz miękkie. Obie te cechy podnoszą komfort jazdy. Na oponach przejechałem dopiero ok. 1000 km, więc trudno mi odnieść się do ich ścieralności. Pozostaje odpowiedź na pytanie: czy kupiłbym je ponownie? - Tak. Właśnie za te dwie pierwsze cechy - za miękkość i cichą pracę.