| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
5,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
5,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: To jest opona letnia z homologacją na zimę, Bardzo cicha, świetnie trzyma na suchym i mokrym, ale nie ma rantu ochronnego tak jak przy innych oponach zimowych. Nie nadaje się też w teren. Test na śniegu czy błocie pośniegowym wypada bardzo dobrze. Nie zauważyłem różnicy w stosunku do opon typowo zimowych poza tym, że są cichsze. Opony użytkuje w górach. Co do szybkości zużycia bieżnika nie jestem na razie w stanie się wypowiedzieć. W wersji dużej do SUVa dobrze się wyważaja, (miałem kiedyś problem z wyważeniem Gooodyear 4x4).
Generalnie polecam to bardzo dobre opony.