Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo jestem zadowolona, opony super
Opinia użytkownika: dobra przyczepność, cicha jazda
Opinia użytkownika: Miłe zaskoczenie - pierwszy raz zdecydowałem się na zakup opon całorocznych. Tegoroczna zima u nas (Agroturystyka Amigówka na Pogórzu Wielickim - kilka niewielkich, ale stromych podjazdów) jest dosyć trudna - stabilność auta na śniegu, lodzie jest zdecydowanie lepsza od tańszych zimówek.
Opinia użytkownika: Opony ciche, dobrze zachowują się na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: ocena na 5
Opinia użytkownika: Szczególnie dobrze odprowadzają wodę, nieźle mocno roztopiony śnieg.
Opinia użytkownika: Opona sprawuje sie zadowalająco, jest dosyć cicha jak na wielosezonową oponę, bardzo dobrze prowadzi się na mokrej nawierzchni i kiedy na drodze leży mokry śnieg, na samym śniegu samochód zachowuje się pewnie. Zauważyłem jeszcze, że bez wględu na temperaturę głośność opony jest jednakowa.
Opinia użytkownika: Mogą być.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone