Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na co dzień mieszkam i jeżdżę po Holandii. Na tutejsze warunki pogodowe myślę, że jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o opony.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Ciche w porównaniu do innych.
Opinia użytkownika: Do miasta super rozwiazanie.
Opinia użytkownika: Są ok Bardzo ciche.
Opinia użytkownika: Idealna do jazdy miejsko-szosowej.
Opinia użytkownika: Ciche i przyjemne w jezdzie, nieporownanie lepsze od poprzednich Continental
Opinia użytkownika: Na mokrej nawierzchni ładnie się trzymają. Na świeżym, nieubitym śniegu też jest nieźle, na ubitym śniegu po przymrozku jest już gorzej, ale tutaj i prawdziwa zimówka by raczej sobie nie poradziła. Generalnie polecam.
Opinia użytkownika: Opony ok, polecam, sprawdziły się.
Opinia użytkownika: Godne polecenia, całoroczne opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone