Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony i przede wszystkim całoroczne, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Na nasz klimat, jeśli nie jeździe się zimą w góry, idealny wybór.
Opinia użytkownika: Naprawdę bardzo dobre opony, warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Polecam, super opony.
Opinia użytkownika: To już mój drugi komplet tych opon, tym razem w połączeniu z napędem 4x4 super się sprawdziły zimą w mieście, jak i podczas wyjazdu w góry.
Opinia użytkownika: W zimie jak dobrej klasy zimówka, dobrze "ciągnie" z hamowaniem wiadomo - słabiej. W lecie nie zauważyłem różnicy między nią a typowo letnią.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Bardziej na warunki letnie niż zimowe, ale zimą dają również radę. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, bez zastrzeżeń. Fajnie trzymają samochód 2 tony na drodze. Hamowanie też bomba! Polecam
Opinia użytkownika: Świetna opona, w każdych warunkach. Zima w tym roku wyjątkowo dopisała i nawet na kopnym śniegu i lodzie było doskonale.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone