Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam! Tanio, dobrze i na lata 😁.
Opinia użytkownika: To już mój trzeci zakup na Oponeo.pl, jestem zadowolony i oczywiście wrócę do Was przy najbliższej okazji o potrzebie. Pozdrawiam Rafał
Opinia użytkownika: Kupuję nie pierwszy raz te opony i nie narzekam. Spisują się bardzo dobrze. Polecam z pełną odpowiedzialnością
Opinia użytkownika: Super opony w niskim budżecie
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam wszystkim co sie jeszcze zastanawiają przed zakupem.
Opinia użytkownika: Oponki ciche na suchym i mokrym bardzo dobrze się trzymają, a tegoroczna zima im niestraszna i pomimo tylniego napędu dawały sobie super radę, to już mój 3 komplet z tym wzorem bieżnika, polecam.
Opinia użytkownika: Jak dotychczas są bez zarzutu, oceniam je, że są lepsze od poprzednich które miałem. W czasie deszczu i obecnie na śniegu jest dobra przyczepność. Za tą cenę to markowe mogą się chować
Opinia użytkownika: Są bardzo dobre, w tej cenie jest najlepszy wybór. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone