Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony sprawują się dobrze na nawierzchni suchej i mokrej. Polecam.
Opinia użytkownika: Mimo krótkiego okresu używania (jazdy), na dzień dzisiejszy oceniam bardzo dobrze. Uślizgi na lodzie chyba są nieuniknione, więc parę razy drobne się przytrafiły. Co do reszty nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Dobre opony
Opinia użytkownika: Proszono mnie o opinię zaraz po zakupie ale trzeba coś wypróbować żeby móc coś stwierdzić Więc teraz mogę. Witam to był moje pierwsze opony wielosezonowe i jestem bardzo zadowolona naprawdę sprawdziły się w deszczu, śniegu, błocie pośniegowym. Szczerze polecam 😊
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze sie jeździ
Opinia użytkownika: Super opony, ciche, nie ślizgają się na śniegu, trwałe. Polecam
Opinia użytkownika: Jak na taką cenę to opony super. Miałem okazję jeździć po wszystkich rodzajach nawierzchni. Nawet w głębokim śniegu dały radę. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony spełniły swoją rolę. Póki co wszystko działa jak należy. Opony nie ślizgają się przy hamowaniu
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze spisują się w każdych warunkach. Polecam
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre w każdych warunkach
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone