Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam. Fajne opony za swoje pieniądze.
Opinia użytkownika: Tanie i dobrej jakości.
Opinia użytkownika: Super opony w dobrej cenie i dobrej jakości! Polecam!
Opinia użytkownika: Oponki bardzo dobre, przyczepne, ciche
Opinia użytkownika: bardzo dobre, polecam
Opinia użytkownika: Super cena, Super opony
Opinia użytkownika: Opony założone z 4tyg temu, zrobiłem już na nich około 3 tys kilometrów (Polska-Holandia) śmiało mogę polecić :) świetnie hamują w każdych warunkach, i co najważniejsze są ciche (wcześniej miałem Klebery)
Opinia użytkownika: Super 👍
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Dobre oponki. Sprawdzają się w każdych warunkach. Jakoś co do ceny ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone