Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Użytkowane tylko po mieście - wg. mnie bardzo dobre!
Opinia użytkownika: Dobry stosunek jakości do ceny. Na pół roku użytkowania i i spokojną jazdę wyglada okej. Przy zimie jaką mamy ma to sens, zobaczymy jak po gorącym lecie. Jeśli spokojnie prowadzisz auto, może okazać się to dobrym wyborem.
Opinia użytkownika: Na oponach przejeździłem całą zimę bez żadnych problemów. Dobrze trzymają a samochód płynnie rusza. Sprawdzone na śniegu, błocie i deszczu. Polecam.
Opinia użytkownika: Cena do jakości ok
Opinia użytkownika: Po kilku miesiącach stwierdzam, że oponka jest super jakości w stosunku do ceny.
Opinia użytkownika: Za zwyczaj kupowałem używane, ale teraz wiem że różnica jest kolosalna. Więc polecam na 100% spełnia wszystkie oczekiwania. Jak opony to z Oponeo:)
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i bardzo dobra cena
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, spełniają moje oczekiwania w 100%
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Polecam opony. Niezawodne o każdej porze roku, z dużą wytrzymałością.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone