Opinia użytkownika: Polecam oponę TS830! Miałem sytuację awaryjną, hamowałem na łuku jak idiota bo się przestraszyłem, nie potrafiłem się zachować, spanikowałem i pedał w podłogę. Wszyscy cali. To był drugi sezon tego kompletu. OK 5 mm wysokość bieżnika.