Opinia użytkownika: Cóż, jest to najlepsza zimowa opona jaką miałem. Niestety moje doświadczenia są bardzo nikłe. Wcześniej jeździłem na oponach: Barum, Uniroyal, Goodyear i Semperit. CONTINENTAL ContiWinterContact 830, to najlepsza zimowa opona jaką miałem. Pierwsze wrażenie po wyjechaniu z warsztatu - nie wymienili opon! Nie może być tak cicho na suchym asfalcie z zimowymi oponami, a jednak jest. Letnie mam Goodyear i są tak samo głośne jeżeli nie odrobinę głośniejsze. To niemożliwe. Czyli krótki wyskok na autostradę i dalej cisza, po prostu niesamowite. Czekałem na deszcz z utęsknieniem i doczekałem się drugiego zaskoczenia. Jak na mokrej nawierzchni jadą w zakrętach i jak hamują, to szok. Oczywiście nie porównuję z Barum, ale z Uniroyal. Nareszcie spadł śnieg. Tak w kopnym śniegu jak i na błocie pośniegowym nie miałem jeszcze takiej opony. Nawet na bocznej (gruntowej) drodze ze śniegiem ok. 10cm szły pod górę jak po "sznurku". Jedyny minus to cena, zwłaszcza obecna, ale nie żałuję ani złotówki wydanej na tę oponę (kupowałem dużo wcześniej i dużo taniej). Polecam.