Opinia użytkownika: Kupione w 2010 roku w oparciu o testy, wygrywała dosłownie wszystkie.
Podczas zim miałem wiele różnych sytuacji, tam gdzie terenówki na oponach M+S wpadały w poślizg, Golf na Conti jak po szynach, tam gdzie wszyscy nie mogli podjechać pod górę, nawet nowe BMW xDrive, Golf na Conti dawał radę (wspaniały widok jak wyprzedzasz X5 mielącą oponami w miejscu). Rewelacyjna hamują, na suchym, mokrym i śniegu. Trakcja w każdych warunkach wzorowa.