Opinia użytkownika: ogólnie bardzo dobre oponki, zalety: sa cichutkie i bardzo dobrze trzymają przyczepność na lodzie, mokrym i na zmarzniętym asfalcie, na śniegu - w moim odczuciu całkiem dobrze ale mogłoby być lepiej (nie miałem ostatnio porównania wiec może mi się wydaje że mogłoby być lepiej) zauważone wady są raczej nikłe: przy niewygórowanym ciśnieniu troszke jakby plywają" ale nie jest to dokuczliwe ani intensywne, po wjechaniu na jakiś kamieć dajadziwny odgłos ale mzoę się nie przyzwyczailem, ogólnie polecam te oponki