gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 05.06 8.00 - 20.00
Sobota 06.06 8.00 - 16.00
Niedziela 07.06 nieczynna
Poniedziałek 08.06 8.00 - 20.00
Wtorek 09.06 8.00 - 20.00
Środa 10.06 8.00 - 20.00
Czwartek 11.06 8.00 - 20.00

Goodyear HYDRAGRIP

opony Goodyear HYDRAGRIP

Goodyear HYDRAGRIP

Ocena: 4,4 / 6,0 1111400 Ilość opinii 333
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear HYDRAGRIP

Sprawdź ofertę opon Goodyear HYDRAGRIP w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear HYDRAGRIP

Goodyear HydraGrip to opona letnia klasy premium przeznaczona do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy o dużych mocach i pojemnościach silnika. Model przystosowany jest do specyficznych właściwości jazdy na mokrej nawierzchni. Nawet podczas obfitych opadów deszczu gwarantuje krótką drogę hamowania oraz bardzo dobrą przyczepność. Ponadto oferuje wysoki komfort podróżowania, niezależnie od stylu jazdy.

Opona Goodyear HydraGrip została wykonana w technologii Dynamic Drain-TRED. Polega ona na zastosowaniu specjalnego, kierunkowego wzoru połączonego z licznymi rowkami i kanalikami. Struktura umożliwia dynamiczny przepływ cieczy na boki, dzięki czemu samochód jest skutecznie chroniony przed poślizgiem hydrodynamicznym. Model HydraGrip równie dobrze radzi sobie na suchej nawierzchni. Schodkowe nacięcia klocków zapewniają odpowiednią ilość ostrych, „gryzących” krawędzi, które umożliwiają odpowiednią kierowalność i przyczepność. Trójwymiarowe nacięcia lamelkowe wykonane w technologii 3D-BIS „wgryzają” się w podłoże, dzięki czemu opona oferuje krótką drogę hamowania oraz szybką reakcję na zmianę prędkości. Centralne, ciągłe żebro odpowiada ze przenoszenie ruchów kierownicy na nawierzchnię, natomiast solidna strefa barków stabilizuje trakcję oraz gwarantuje przyczepność boczną na zakrętach. Model HydraGrip jest zdobywcą licznych tytułów. Niezależne testy magazynu "Auto Express" wykazały, że w zakresie przyczepności na mokrej drodze opona uzyskała o 49% lepszy wynik od najsłabszej opony.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Firma powstała ponad 120 lat temu. Wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 60 zakładach w 26 krajach. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.