gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 28.02 8.00 - 20.00
Czwartek 29.02 8.00 - 20.00
Piątek 01.03 8.00 - 20.00
Sobota 02.03 8.00 - 16.00
Niedziela 03.03 nieczynna
Poniedziałek 04.03 8.00 - 20.00
Wtorek 05.03 8.00 - 20.00

Goodyear CARGO ULTRA GRIP

opony Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 43
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Sprawdź ofertę opon Goodyear CARGO ULTRA GRIP w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Goodyear Cargo UltraGrip to opona zimowa zaliczana do klasy premium (wysokiej). Produkt koncernu Goodyaer, Cargo UltraGrip ma dobrą charakterystykę jazdy na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. Gwarantuje precyzyjne sterowanie oraz wysoką przyczepność na śniegu, lodzie i mokrym podłożu. Dodatkowo jest cicha.

Goodyear Cargo UltraGrip została wykonana w technologii Unisteel. Jest to stalowa konstrukcja plecionki, która zwiększa nośność opony oraz zapobiega odkształceniom. Nawet przy maksymalnym załadunku opona zachowuje odpowiedni profil i zapewnia wyważone osiągi. Wyposażono ją w solidny, kierunkowy bieżnik, który zapewnia wysoką ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Trzy wzdłużne rowki opony Goodyear Cargo UltraGrip połączone są rowkami bocznymi. Taka rzeźba gwarantuje bardzo sprawne oczyszczanie bieżnika. Woda i błoto pośniegowa są skutecznie usuwane na boki, dzięki czemu opona ma zapewniony stały kontakt z podłożem. Powierzchnia klocków i bloków bieżnika pokryta jest gęsto ułożonymi nacięciami lamelkowymi. Gwarantują one bardzo dobrą kierowalność, dynamiczne ruszanie i przyśpieszanie oraz krótką drogę hamowania. Lamele zwiększają ilość ostrych krawędzi bieżnika, które odpowiadają za przyczepność na śliskiej nawierzchni. Mieszanka gumowa, z której wykonano oponę charakteryzuje się wysoką odpornością na niskie temperatury. Opona Goodyear Cargo UltraGrip najlepiej pracuje w niskiej temperaturze, poniżej +7 stopni Celsjusza. Zoptymalizowany wzór bieżnika zapewnia również odpowiednią trakcję na suchym podłożu. W strefie barków zastosowano duże klocki, które gwarantuję lepsze prowadzenie, stabilną trakcję oraz przyczepność boczną podczas pokonywania zakrętów. Optymalny kształt rowków i klocków w części centralnej redukuje powstawanie drgań oraz szumów, dzięki czemu opona gwarantuje niski poziom hałasu.

Goodyear Cargo UltraGrip to opona na sezon zimowy przeznaczona do samochodów dostawczych, lekkich ciężarówek i minibusów. Sprawdza się w ekstremalnych zimowych warunkach. Jest bezpieczna i ekonomiczna. Dla poprawy osiągów na mocno oblodzonej opona została wyposażona w specjalne otwory do kolcowania.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.