gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 10.07 8.00 - 20.00
Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00

Dunlop SP WINTER SPORT M2

opony Dunlop SP WINTER SPORT M2

Dunlop SP WINTER SPORT M2

Ocena: 4,5 / 6,0 1111500 Ilość opinii 108
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop SP WINTER SPORT M2

Sprawdź ofertę opon Dunlop SP WINTER SPORT M2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop SP WINTER SPORT M2

Dunlop SP Winter Sport M2 to zimowa opona zaliczana do klasy premium (wysokiej). Dunlop jest marką, która należy do koncernu Goodyear. Dunlop SP Winter Sport M2 to opona o sportowym charakterze. Gwarantuje bardzo wysokie osiągi na każdym rodzaju nawierzchni. Zapewnia wysoką przyczepność, bardzo dobry kontakt z podłożem oraz precyzyjne sterowanie. Ponadto oferuje wysoki komfort jazdy.

Dunlop SP Winter Sport M2 to nowa wersja bieżnika Dunlop SP Winter Sport. Konstruktorzy postanowili zachować poprzedni wzór. Ulepszono jedynie mieszankę gumową. Mimo tak małej modyfikacji udało się poprawić większość osiągów. Uzyskano lepszą przyczepność na śliskiej nawierzchni, niższe opory toczenia oraz dłuższą żywotność. Mieszanka gumowa została wyprodukowana dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcyjnej. Użyto również większej ilości związków krzemionki, które lepiej łączą się z pozostałymi komponentami gumy. Materiał w połączeniu z kierunkowym bieżnik w kształcie litery V gwarantuje wysokie bezpieczeństwo na mokrej i zabłoconej drodze. Droga hamowania uległa znacznemu skróceniu. Cała powierzchnia bieżnika, tak samo jak w poprzedniej wersji pokryta jest drobnymi sinusoidalnymi nacięciami lamelkowymi, które zwiększają ilość tzw. gryzących krawędzi bieżnika. Za precyzyjne sterowanie odpowiada centralne żebro złożone z sekwencji mocnych klocków. Barki opony Dunlop SP Winter Sport M2 stabilizują tor jazdy oraz zapewniają boczną przyczepność na zakrętach. Taka rzeźba gwarantuje szybką reakcję nawet w bardzo niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Opona gwarantuje również wysoki komfort akustyczny. Zoptymalizowany wzór bieżnika zapewnia równomierne rozłożenie nacisków, co przyczynia się do zwiększenia przebiegów. Dzięki temu bieżnik zużywa się powoli i jednolicie. Dodatkowym wzmocnieniem opony są nylonowe opaski w wewnętrznej strukturze, które zapewniają bezpieczeństwo nawet przy prędkościach rzędu 240 km/h.

Dunlop SP Winter Sport M2 to opona na sezon zimowy. Przeznaczona jest dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy, o bardzo dużych mocach i pojemnościach. Należy pamiętać, że nie można łączyć opony Dunlop SP Winter Sport M2 na jednej osi z oponą Dunlop SP Winter Sport. Pomimo tego samego wzoru bieżnika, opony różnią się parametrami trakcji.

Dunlop SP Winter Sport M2 to opona, która jest alternatywą dla miłośników szybkiej, sportowej jazdy w zimowym sezonie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości gumy uzyskano poprawę parametrów trakcyjnych. Dunlop SP Winter Sport M2 łączy w sobie ekstremalne osiągi oraz wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. To produkt z najwyższej półki, który gwarantuje przejechanie wielu tysięcy kilometrów bez większej utraty właściwości opony. Dunlop SP Winter Sport M2 jest szczególnie godna polecenia.
rozmiar indeksy cena
Dunlop SP WINTER SPORT M2 155/80R13 79 T 155/80R13 79 T 300 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.