gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00
Piątek 17.07 8.00 - 20.00

Dunlop Grandtrek WT M3

opony Dunlop Grandtrek WT M3

Dunlop Grandtrek WT M3

Ocena: 4,4 / 6,0 1111400 Ilość opinii 3
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek WT M3

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek WT M3 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek WT M3

Dunlop Grandtrek WT M3 to zimowe opony do samochodów z napędem 4x4 zaliczane do klasy premium (wysokiej). Marka Dunlop jest częścią koncernu Goodyear, który od lat jest jedną z największych firm w branży. Opona zapewnia bardzo dobrą charakterystykę na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Dzięki zoptymalizowanej rzeźbie bieżnika gwarantuje wysoką przyczepność oraz krótką drogę hamowania.

Dunlop Grandtrek WT M3 to komfortowe opony terenowe zaliczane do klasy Ultra High Performance. Pozwala na bardzo szybką jazdę nawet na mokrej i śliskiej nawierzchni. Opona została wyposażona w kierunkowy bieżnik ze wzorem w kształcie liter V. Powierzchnia klocków i bloków została pokryta dużą liczbą sinusoidalnych nacięć lamelkowych, które zwiększają ilość drobnych wgryzających się krawędzi bieżnika. Opony Dunlop Grandtrek WT M3 zachowują bardzo dobrą przyczepność nawet na mocno zaśnieżonej drodze. Lamelki zapewniają również dynamiczne ruszanie i przyśpieszenie. Zapobiegają ślizganiu się koła w miejscu. Dodatkowo skracają drogę hamowania. Opona posiada dwa wzdłużne rowki o nieregularnych krawędziach, które zapewniają bardzo wydajny drenaż wody i osuszają powierzchnię styku opony z podłożem. Kierunkowa rzeźba zmniejsza ryzyko zjawiska aqua i snowplaningu. Do produkcji opony wykorzystano nowoczesną mieszankę z dodatkiem związków krzemu (Sillica Tread Compound). Składnik zapewnia odpowiednią elastyczność gumy nawet w niskich temperaturach oraz poprawia zachowanie opony na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. Inżynierowie zastosowali również technologię JNB, czyli bezszwowe opasanie nylonowe, które zapewnia odpowiednią ochronę boku opony. Podczas jazdy dużą prędkością, a szczególnie na zakrętach powstaje siła odśrodkowa, która może powodować odkształcenia opony. Dodatkowe opasanie zapewnia ochronę oraz dużą stabilność jazdy. Mocne klocki bieżnika gwarantują precyzyjne sterowanie i płynną jazdę. Odpowiednio wyprofilowane rowki na barkach redukuję powstawanie drgań i szumów, dzięki czemu opona Dunlop Grandtrek WT M3 zapewnia wysoki komfort akustyczny.

Dunlop Grandtrek WT M3 to wysokiej jakości opona przeznaczona na sezon zimowy. Została stworzona z myślą o wysokiej klasy samochodach z napędem na cztery koła o bardzo dużych mocach i pojemnościach silnika, szczególnie luksusowych aut segmentu SUV. Przystosowana jest do bardzo dużych prędkości nawet w trudnych, zimowych warunkach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.