gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Czwartek 24.10 7.00 - 22.00
Piątek 25.10 7.00 - 22.00
Sobota 26.10 8.00 - 20.00
Niedziela 27.10 10.00 - 20.00
Poniedziałek 28.10 7.00 - 22.00
Wtorek 29.10 7.00 - 22.00
Środa 30.10 7.00 - 22.00

Dunlop Grandtrek AT20

opony Dunlop Grandtrek AT20

Dunlop Grandtrek AT20

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 8
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek AT20

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek AT20 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek AT20

Dunlop Grandtrek AT20 to opona letnia klasy premium. Marka jest częścią znanego, koncernu Goodyear, który jest jednym z liderów w branży oponiarskiej. Model przeznaczony jest do samochodów terenowych, zarówno do jazdy po drogach, jak i w lekkim terenie. Specjalna konstrukcja bieżnika zapewnia niski poziom hałasu oraz zwiększoną odporność. Dzięki systemowi rowków bardzo dobrze radzi sobie na mokrej nawierzchni.

Dunlop Grandtrek AT20 to opona o uniwersalnych właściwościach, typu All-Terrain. Odpowiednia rzeźba bieżnika dostosowana jest do każdych warunków atmosferycznych. Opona ma bardzo dobrą charakterystykę zarówno na mokrej, suchej a nawet lekko zaśnieżonej nawierzchni. Gwarantuje odpowiednią przyczepność i kierowalność na utwardzonej drodze i poza nią. Wykorzystano w niej wzór oparty na pięciu karbach oraz specjalny system rowków bocznych i obwodowych. Opona bardzo dobrze zachowuje się w czasie deszczu. Nieregularny kształt krawędzi bloków zapewnia odpowiednią ochronę przed aquaplaningiem. Bieżnik ma stały kontakt z podłoże, dzięki temu, że woda jest szybko odprowadzana na boki. Aby poprawić sterowanie zastosowano sztywne centralne żebro o ciągłej strukturze, które precyzyjnie przekazuje ruchy kierownicy oraz dostosowuje się do nierówności podłoża. Dzięki temu nawet w warunkach off-road opona Dunlop Grandtrek AT20 pozwala na wysokie osiągi. Klocki bieżnika wyposażono w dodatkowe nacięcia, które zwiększają ilość „szczypiących” krawędzi, które zapewniają odpowiednią przyczepność na każdej nawierzchni. Mocna strefa centralna bieżnika oraz solidne barki zostały zaprojektowane w taki sposób, by naciski rozkładały się równomiernie. Uzyskano niższe opory toczenia, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa. Opona jest bardzo wytrzymała. Gwarantuje długą żywotność przy zachowaniu swoich właściwości. Dunlop Grandtrek AT20 została wyprodukowana z trwałej mieszanki gumowej odpornej na ścieranie. Dodatkowym wzmocnieniem jest stalowa wewnętrzna konstrukcja oparta na podwójnych, stalowych pasach.

Dunlop Grandtrek AT20 przeznaczona dla dużych samochodów wysokiej klasy z napędem na cztery koła. Szczególnie polecana jest dla segmentu luksusowych SUVów. Opona bardzo dobrze radzi sobie zarówno w warunkach on-road oraz off-road. Jej mocny i głęboki bieżnik nadaje się do jazdy w każdych warunkach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.