gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00
Piątek 17.07 8.00 - 20.00

Dunlop Grandtrek Touring A/S

opony Dunlop Grandtrek Touring A/S

Dunlop Grandtrek Touring A/S

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 35
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek Touring A/S

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek Touring A/S w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek Touring A/S

Dunlop Grandtrek Touring A/S to całoroczne opony klasy premium stworzona z myślą o luksusowych samochodach segmentu SUV o bardzo dużej mocy i pojemności silnika. Model gwarantuje bardzo wysokie osiągi niezależnie od warunków atmosferycznych. Nowoczesna rzeźba oferuje optymalną przyczepność, szybką reakcję na hamowanie oraz bardzo wysoki komfort jazdy. Ponadto opona jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, co znacząco wydłuża przebiegi.

Opona Dunlop Grandtrek Touring A/S to model wysokich osiągów typu All – Seasons, która znalazła się w seryjnym wyposażeniu w autach takich marek jak AMG, Audi, Bentley, Alfa Romeo, BMW, Lexus, Jaguar, Mercedes, Porsche czy TVR. Model Dunlop Grandtrek Touring A/S powstał w oparciu o technologię „Touch Technology”. Bieżnik posiada zróżnicowaną twardość. Zewnętrzna strefa jest sztywniejsza dzięki zastosowaniu włókien aramidowych. Konstrukcja gwarantuje lepszą przyczepność i kierowalność nawet na zakrętach i podczas szybkiej jazdy. Ponadto opona jest bardziej odporna na deformacje powstające na skutek siły odśrodkowej. Powierzchnia bieżnika została wyposażona w specjalne nacięcia , które poprawiają przyczepność na śniegu oraz na suchej nawierzchni. Dla lepszych osiągów na mokrej drodze zastosowano rowki obwodowe i boczne, które sprawnie odprowadzają wodę i błoto. Mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony powstała na bazie technologii polimerowej, dzięki czemu model zachowuje lepszą przyczepność oraz zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe.

Dunlop to jeden z największych producentów ogumienia na świecie. Dunlop był jedna z pierwszych międzynarodowych korporacji. Firma rozpoczęła działalność w roku 1890. Posiadał fabryki w Anglii, Niemczech i Japonii w roku 1913. Pod koniec lat 90-tych nawiązał współpracę z koncernem Goodyear.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.