gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 10.07 8.00 - 20.00
Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00

Dunlop Grandtrek ST20

opony Dunlop Grandtrek ST20

Dunlop Grandtrek ST20

Ocena: 4,0 / 6,0 111100 Ilość opinii 23
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek ST20

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek ST20 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek ST20

Dunlop Grandtrek ST20 to całoroczna opona klasy premium przeznaczona do samochodów terenowych. Nadaje się do jazdy w różnych, zarówno po drodze jak i w terenie. Znalazła się w seryjnym wyposażeniu Toyoty RAV4, jak i Nissana X-Trail. Opona posiada oznaczenie M+S (błoto i śnieg), co gwarantuje odpowiednie zachowanie w trudnych, zimowych warunkach. Jest to dodatkowa oszczędność.

Dunlop Grandtrek ST20 posiada wytrzymałą rzeźbę o uniwersalnych właściwościach. sprawia, że jest to produkt uniwersalny. Inżynierowie firmy Dunlop szczególnie zadbali o odpowiednie rozłożenie nacisków. Klocki różnią się od siebie kształtem i wielkością, co pozwala na uzyskanie równomiernego ciśnienia na całej powierzchni. Taka rzeźba przyczynia się do redukcji oporów toczenia. Samochód prowadzi się płynnie i precyzyjnie. Dodatkowym wzmocnieniem są solidne barki, które stabilizują tor jazdy. Kolejnym atutem opony Dunlop Grandtrek ST20 jest jej długa żywotność. Odpowiednie rozłożenie nacisków gwarantuje równomierne ścieranie się bieżnika.Aby zapewnić bezpieczeństwo w czasie deszczu i śniegu zastosowano obwodowe i boczne rowki bieżnika. Woda i błoto pośniegowe są bezpiecznie odprowadzane na boki, dzięki czemu zredukowano również zjawisko aquaplaningu. Wysoką przyczepność na śniegu gwarantują również klocki bieżnika w kształcie litery S. Posiadają one większą liczbę krawędzi, które działają antypoślizgowo. Centralna część bieżnika opony Dunlop Grandtrek ST20 jest również odpowiedzialna za precyzyjne sterowanie. Opona posiada dużą powierzchnię styku z podłożem, dzięki której ruchy kierownicy są dokładnie przenoszone na drogę. Do produkcji bieżnika zastosowano nowoczesną mieszankę gumową, która jest wyjątkowo trwała. Zachowuje odpowiednią elastyczność zarówno w sezonie letnim, jak i przy niższych zimowych temperaturach. Opona Dunlop Grandtrek ST20 posiada również wzmocnioną stopkę, która skutecznie zapobiega rozszczelnieniu i uszkodzeniom felgi, spowodowanym jazdą po nierównym terenie. Zaletą opony jest również jej atrakcyjny wygląd. Posiada mocny, ząbkowany bok oraz duże czarne litery.

Firma Dunlop jest jednym z największych producentów i sprzedawców. Początek działalności datuje się na 1890 rok. W roku 1984 firma połączyła się z koncernem Goodyear. Dunlop oferuje ponad 130 różnych opon dla ciężkich ciężarówek, autobusów i pojazdów komercyjnych. Firma Dunlop posiada doskonałą reputację wśród entuzjastów motoryzacji.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.