Opinia użytkownika: Opony oceniam na bardzo dobre. Poprzednie 6 letnie barum 17.45.225. Są bardzo ciche i trzymają się drogi. Jedynym minusem jest fakt że się ciężko wyważa ( stare barum 2 tyg prędzej były wyważane i było ok) a te to tragedia , ale za tą cenę to i wulkanizator przeżył , a ja tym bardziej. I proszę sobie nie wmawiać że to jakaś produkcja arabia saudyjska czy coś takiego. Wyraźnie jest napisane na oponie made in china. Mi nie przeszkadza akurat napis, a jeszcze jedno rant ochronny jest bardzo mały wręcz śmieszny. Mam nowe opony i polecam!