Opinia użytkownika: Opony miały być tanie, bo auto służy głównie do krótkich wyjazdów i na zakupy, ale zachowują się tak dobrze, zarówno na suchym i mokrym asfalcie, że nie unikam dłuższych i szybkich tras. Nawet przy prędkościach 180-200km/h, nie zauważyłem problemów z utrzymywaniem toru jazdy. Przy tym profilu auto jeździ bardzo stabilnie. Za tą cenę nie ma lepszych opon.