Opinia użytkownika: na oponach przejechałem prawie 20000 km i nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo dobrze trzymają się drogi, są ciche i po takim dystansie nie widzę na nich zbytniego zużycia. Dla kogoś kto jeździ normalnie bez szaleństw będzie bardziej niż zadowolony. Jeździłem na oponach wielu renomowanych marek i przy moim stylu jazdy nie odczuwam żadnej różnicy. Polecam te oponki, a przy zakupie na waszej twarzy będzie tylko uśmiech bo cena jest rewelacyjna.