gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00
Sobota 04.07 8.00 - 16.00

Testy opon samochodowych Zeetex HP102 - Strona 64

Ocena łączna opon Zeetex HP102

Ocena łączna:

4,60 (ilość opinii: 647)
1111600
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,15
poziom hałasu 4,25
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,10
mokra nawierzchnia 4,15
jazda po śniegu i lodzie 3,15
jazda w błocie pośniegowym 3,05
opory toczenia 4,50
ścieralność 4,75
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Zeetex HP102

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Opel Vectra Hatchback
  • ponowny zakup: Nie
sławomir:2,00110000

Opinia użytkownika: Badzo szumią

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Toyota Avensis Kombi II 2.0 VVT-i
  • ponowny zakup: Nie
kazzy:2,00110000

Opinia użytkownika: Na zakup tych opon namówił mnie sprzedawca. Na pewno są to opony bardzo tanie ale i bardzo niebezpieczne. Wystarczy trochę deszczu, a jazda jest jak na lodzie. Nigdy jeszcze nie miałem tak nieskutecznych opon przy hamowaniu, a jeżdżę prawie czterdzieści lat. Przy większej prędkości hałas okropny. Jeśli ktoś oczekuje emocji i adrenaliny i lubi wizyty u blacharza, niech kupuje.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW M5 Sedan E39 5.0
  • ponowny zakup: Nie
szymon:2,00110000

Opinia użytkownika: Opony nie do wyważenia. Mimo kilkukrotnej wizyty u wulkanizatora, celem wyważenia, nie udało się. Przy mniejszych prędkościach są niesłyszalne. Powyżej 120 km/h zaczyna się hałas. Na suchym asfalcie nawet dobrze się trzymają drogi, natomiast, gdy popada deszcz od razu gubią przyczepność. Cena adekwatna do jakości.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Honda Civic Hatchback VIII 2.0 Type-R (148kW)
  • ponowny zakup: Tak
HMR:2,00110000

Opinia użytkownika: Długo się zastanawiałem nad kupnem tych opon, czytałem opinie w internecie, które były różne - Kupiłem i nie żałuję WCALE . Dużo jeżdżę po Polsce i Europie i jeszcze ani razu mnie nie zawiodły. Poprzednio jeżdziłem na 'yokohama' jak bym miał porównać to zdecydowanie POLECAM 'zetex'

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Audi A3 Hatchback 8P 2.0 TFSI (110kW)
  • ponowny zakup: Nie
Audi:2,00110000

Opinia użytkownika: Miejskie autko, prawie 300KM. Wspaniałe Zeetexy potrafią zgubić trakcję na 5tym biegu. Opona hałaśliwa jakich mało, zależnie od prędkości przechodzi różnorakie rezonanse. O mokrej nawierzchni nie wspominam, bo tam trakcji nie ma w ogóle. Skusiła mnie promocja, nigdy więcej.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Audi A6 Sedan C5 2.8 (142kW)
  • ponowny zakup: Nie
Karol 2011:2,00110000

Opinia użytkownika: Witam , miałem te opony przez jeden sezon , i na szczęście sprzedały sie razem z autem... Od tamtej pory mówię zdecydowane NIE Chińczykom... Opona beznadziejna , jedyne co podobało mi sie to jej kształt. Zero trakcji i hamowania po mokrej nawierzchni. Po suchej troszke lepiej. Lecz to nie jest opona godna polecenia !!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 1,60
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 2,00
opory toczenia 2,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: VW Passat Variant
  • ponowny zakup: Nie
Grey House,Firma elektroniczna:1,801800000

Opinia użytkownika: Więcej takich nie kupie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 1,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW Seria 3 Sedan E46 323i (120kW)
  • ponowny zakup: Nie
Grzesiek T.:1,501500000

Opinia użytkownika: Kupując te opony kierowałem się opiniami na oponeo i szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd tyle pochwał dla tych opon. Jedyny plus to cena (chociaż i tak nigdy więcej ich nie kupie, nawet jak będą za 50 zł za komplet). Opona bardzo głośna i do tego bardzo twarda a co za tym idzie bardzo słaba przyczepność. Na mokrej nawierzchni lepiej zachowywały się zdarte prawie do zera dunlopy. Opony nikomu nie polecę a wręcz będę odradzać, wiem że cena bardzo atrakcyjna ale nie kupujcie tego (chyba że nie przekraczacie 70km/h). Ja po jednym sezonie wymieniam je na inne bo lubię jednak jak mój samochód trzyma się nawierzchni. Pozdrawiam i z całego serca odradzam ;)

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Audi A6 Avant C4 2.5 TDI (84kW)
  • ponowny zakup: Nie
Andrzej K:1,501500000

Opinia użytkownika: Zdecydowanie nie polecam, przy lekko wilgotnej nawierzchni 20'C w aucie z napedem na 4 kola pojawil sie aquaplaning, do tego dosc glosno je slychac

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Astra TwinTop H 1.6
  • ponowny zakup: Nie
Przemek:1,501500000

Opinia użytkownika: Nie wiem skąd te wszystkie opinie! Kierowałem się nimi przy zakupie tych opon i mega żałuje. Chyba ludzie nie jeździliście w nich na mokrej nawierzchni. Auto tańczy jak na lodzie. Już jak zakładałem je to mechanik mnie ostrzegał, że jest twarda opona i może być słabo podczas deszczu. Nie wiem czy jest mozliwość zwrotu, mam je dopiero tydzień a czuje się jakbym jeździł na łysych kapciach. Najbardziej mnie wkurzają te opinie, człowiek wyjeżdża raz na miesiąc z garażu i sie wypowiada, że jakie to one nie są dobre. Po dwóch dniach użytkowania już widzę wady. Zdecydowanie nie polecam!

631 - 640 z 647 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.