Opinia użytkownika: Witam, opony zakupiłem 21.03.2015. Od tej pory przejechałem ponad 10 tys kilometrów, są w miarę odporne na ścieranie, na suchej nawierzchni w miarę dobrze trzymają się podłoża chociaż mogły by lepiej. Jeśli chodzi o deszcz to tragedia na mokrej drodze przy ostrym hamowaniu samochód jedzie jak po lodzie trzeba uważać. Jak za tą cenę nie ma co narzekać. Polecam :)