Opinia użytkownika: Nowa opona założona do auta osobowego, jazda raczej spokojna. Na suchej nawierzchni sobie radzi, natomiast na mokrej to tragedia!!! Trochę deszczu i nie da się ruszyć spod świateł, nie mówię już o hamowaniu. Bardzo śliska opona, stara 10 letnia Goodyear sto razy lepsza. Nie polecam!!!