Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem uzytkownikiem opon od dwóch lat i nie sadzilem, że tak dobrze będą sie sprawować. Jazda cicha, dobrze trzymaja sie drogi zwlaszcza na zakrętach. Po dwóch latach użytkowania wyvgladaja jak nowe (przejechalem około 10000 km) Za taką cenę polecam wszystkim użytkownikom. Pozdrawiam i życzę szerokości.
Opinia użytkownika: opony godne polecenia
Opinia użytkownika: Mój przypadek- opona była przytarta bocznie jechałem około 50 km/godz. unikając bocznej stłuczki z TIR-em na wąskiej jezdni . Opona trwale została uszkodzona.
Opinia użytkownika: Polecam naprawde warto kupic opony zeetex 100% zadowolenia
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Mialem wcześniej Continental ale byly słabe, szczegolnie na mokrym, te sobie radzą i na suchym i na mokrym, o niebo lepiej, plus za trwalość.
Opinia użytkownika: Zadowolony w 100%
Opinia użytkownika: Dobre za niewielką cenę polecan
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, nie mam z nimi żadnych problemów. Bardzo dobrze trzymają się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super jestem zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone