Opinia użytkownika: Kupiłem te opony z racji tego że na szybko potrzebowałem opon za rozsądne pieniądze. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do opon niefirmowych. Zaryzykowałem i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony jakością, i właściwościami jezdnymi na nich. Opony bardzo dobrze wyglądają, guma jest miękka, Auto pomimo blisko 200 koni bardzo sprawnie wydziera na nich spod świateł. Nie wiem o czym piszą tu w innych komentarzach posiadacze padaczek że koła im buksują. U mnie jest kontrola trakcji może dlatego :) Na oponach na autostradzie do Berlina jechałem 230 kmh. Żadnych niespodzianek. Auto prowadzi się pewnie i przyjemnie. Opony bardzo dobrze się wyważały ciężarki max 20 g, felgi oczywiście nie są nowe. Nie bije kierownica i nie ściąga. Obalmy też mity że na deszczu samobójstwo, bzdura. Opona doskonale odprowadza wodę. Na mokrym koła potrafią zakręcić, ale mieliły tak sam jak na pirelli. jak wiadomo w bmw zużycie opon jest szybsze niż w innych autach. Podsumowując nie widzę sensu przepłacać za opony z najwyzszych półek. Opona zeetex to chińskie opony ale nie wiem czemu ale skośni się naprawdę przyłożyli do produkcji albo jakiś czołowy koncern im pomaga. Za te pieniądze otrzymałem bardzo dobre opony, za bardzo dobrą kasę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM !