Opinia użytkownika: Zaryzykowałem i jestem z nich bardzo zadowolony. Opony 225/40 R18 sprawują się bardzo dobrze, świetnie trzymają na zakrętach. Wyglądają estetycznie, nie śmierdzą chińskim kapciem, utrzymują intensywny czarny kolor.
W wulkanizacji nie było najmniejszych problemów, dobrze się wyważyły i są szczelne. Jeśli chodzi o trwałość to po ponad połowie sezonu nie zauważyłem większych oznak zużycia. Jeśli chodzi o cenę za 4 tak dobre opony to jest ona jak kradzież w biały dzień. Polecam