| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,40 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
4,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
4,00 |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Dacia Logan MCV
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jadąc po opony chciałem dębice,frigo2 lub klebery hp2, ale trafiłem do fajnego punktu gdzie mieli tylko opony wysokiej klasy i kasy i mieli jeszcze te. Zdecydowałem się z dużą ilością obaw co do zakupu, ale opona kosmos. Dwa lata demu nowe debice frigo2-głośne ale dobre na gruntowe drogi do miasta nie polecam,zeszły sezon klebery hp2 i myślałem że to jest super opona. Jeździłem na nich trochę teraz drugim autem, a jak założyłem yokohamy to dopiero wiem co to jest dobra opona.cicha.cicha cicha-różnica kolosalna z kleberami hp2 nie mówiąc juz o debicy frigo 2.dla mnie rewelacja. Polecam