Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzyma się drogi w śniegu.
Opinia użytkownika: Wszystko na piątkę z plusem :)
Opinia użytkownika: Z oponami wszystko w porządku.
Opinia użytkownika: Opinia bardzo dobra, polecam.
Opinia użytkownika: Opony ze świetnym bieżnikiem, dlatego też ruszanie z miejsca na wzniesieniach jest bezproblemowe. Bardzo dobrze trzymają się drogi na śnieżnych nierównościach oraz na oblodzonej jezdni. Cena tych opon na Oponeo wraz z czasem ich dostawy zasługuje na ocenę celujący!
Opinia użytkownika: Polecam produkt opon YOKOHAMA. Jakość bardzo dobra za przyzwoitą cenę. Jak na pierwszy rok eksploatacji jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona przy rozsądnej ekonomicznej eksploatacji szosowej. A w terenie nie trzeba wjeżdżać w grząski teren to na pewno nie będzie żadnego problemu. Chętnie kupię opony tej samej firmy!
Opinia użytkownika: Dobra jakość za nieduże pieniądze.
Opinia użytkownika: jest ok
Opinia użytkownika: Polecam te oponki.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone