Ocena łączna:
Opinia użytkownika: OPONY ZIMOWE DO MAŁEGO MIEJSKIEGO AUTKA, SPIUJĄ SIĘ REWELCYJNIE, DOBRZE TŁUMIĄ NIERÓWNOŚCI NASZYCH KIEPSKICH MIEJSKICH ULICZEK, DOBRA PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIEJ NAWIERZCHNI, KOPNY ŚNIEG TEŻ NIE STANOWI DLA NICH PROBLEMU. ZDECYDOWANIE WSZYSTKIM POLECAM.
Opinia użytkownika: Dobra opona w przystępnej cenie
Opinia użytkownika: Z uwagi na łagodną zime 2013/2014 trudno jest ocenic wszystkie walory opon. Obecne doswiadczenia sa pozytywne.
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoje zadanie, radzą sobie bez problemu z błotem pośniegowym, czy na zaśnieżonych drogach. Nie są również zbyt głośne. Według mnie do jazdy miejskiej ale nawet i poza miejskiej w zupełności wystarczą. Cena też nie jest wygórowana więc POLECAM !
Opinia użytkownika: Niestety nie bylo okazji przestestowac ich w warunkach typowo zimowych ze wzgledu na bardzo mało dni ze śniegiem, ale na desczu i w niskich temperaturach sprawuja się bardzo dobrze biorąc pod uwage tylny napęd w moim aucie i wciskanie przeze mnie gazu na zakrętach;). Myśle że za taka kaske czyli 192zł za sztuke pokusiłbym sie na nie po raz drugi.
Opinia użytkownika: Doskonała cena do jakości.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze sprawują się na zaszronionej drodze i suchym, nawet głębokim śniegu. Błoto pośniegowe może sprawić trochę kłopotów, ale i tak zdecydowanie lepiej od konkurentów w podobnej cenie.
Opinia użytkownika: Cicha opona o znakomitej przyczepności w warunkach zimowych.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra jak na warunki zimowe w naszym kraju, naprawde godna polecenia.
Opinia użytkownika: Dobre opony godne polecenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone