Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam te opony. W miarę ciche jak na zimówki. Dobrze trzymają w zakrętach. Droga hamowania mogłaby być nieco krótsza.
Opinia użytkownika: Super oponki
Opinia użytkownika: Na polską zimę bardzo dobry wybór. Jeżdżą na aucie z napędem quatro, więc to pewnie pomaga, ale miałem kilka gorszych. Polecam.
Opinia użytkownika: Opona sprawdza się tak w mieście, jak i na płaskim terenie. Dobre właściwości jezdne podczas małych opadów śniegu.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, pytanie jak z trwałością, gdyż mam je niedługo.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, Przyczepność na zadowalającym poziomie, ciche i dobrze się ważą.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Posiadam już drugi zestaw tych opon.
Opinia użytkownika: Ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone