Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Dobra opona zapewniająca komfort na suchej nawierzchni. Na śniegu i mokrej również dobre zachowanie i przewidywalne prowadzenie samochodu. Przy ciężkim samochodzie jakim jest ML i zazwyczaj dynamicznej jeździe opony zużywają się dosyć szybko.
Opinia użytkownika: dobry produkt dla mojego pojazdu na suchej i mokrej nawierzchni, użycie 4 x 4 na śniegu i lodu tej zimy bez problemu, hałaśliwe
Opinia użytkownika: W terenie byłem sporadycznie, ale o'key. Natomiast miasto i autostrady w RP i D zaliczały rewelacyjnie.Niech inni doświadczają na sobie i swoim aucie. Mnie się nie chce.
Opinia użytkownika: Są ok ale drogie
Opinia użytkownika: Jeździłam na tych oponach krótko, ponieważ kupiłam pod koniec zimy, ale sa to jedne z lepszych opon jakie do tej pory miałam. Zachowują się bardzo poprawnie, czułam się pewnie i bezpiecznie, nie musiałam zmieniać stylu jazdy na bardziej ostrożny ze względu na porę roku.
Opinia użytkownika: brak zastrzeżeń eksploatacyjnych
Opinia użytkownika: Dobre opony. Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone