Opinia użytkownika: Opona z średniej półki , nie zrobiła aż tak pozytywnego wrażenia pomimo swoich dobrych notowań w rankingach. Tylko fakt że cena była dość atrakcyjna przemówił za tą oponą , gdybym ponowanie miał wybierać, nie kupiłbym tej opony. Być może w innym aucie sprawowała by się lepiej