Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam te opony, chciałem do mojego auta coś trochę twardszego i jestem zadowolony. Opony trzymają się drogi jakby pazurami. Nie zauważyłem nic niepokojącego. Wcześniej jeździłem na Barum Bravius i ContiSportContakt i te opony nawet razem nie są tak dobre jak Pirelli Zero.