Opinia użytkownika: Nie można winić tych opon, zwłaszcza widzęc że są one jednymi z najtańszych Pirelli. Wydają się dobre na suchej nawierzchni i są przyczeone (chociaż 4WD pomaga!). Mają też sztywne ściany boczne. Wydają się dobre w deszczu, nie ma problemów z aquaplaningiem na autostradach, ale nie daja ogromnej pewności na mokrych zakrętach/ rondach. Ogólnie dobre opony za tę cenę, ale nie idealne dla każdego kto chce mieć maksymalne osiągi w swoim aucie. Zużycie wydaje się przecietne po ok. 1200 mil, ale nic nadzwyczajnego.