Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Nie ma co narzekać super auto się trzyma na mokrym i na suchym , mogły by być troszkę cichsze , ale i tak są na 5.
Opinia użytkownika: Opony kupiłem w 2014 roku. Brak zastrzezen jak do tej pory. Ciche, hamowanie Ok, nie było sytuacji żebym wpadł w poślizg nawet na mokrej nawierzchni. Godne polecenia.
Opinia użytkownika: GODNE POLECENIA JESLI MOŻNA OCENIĆ TRAFNIE PO 5000 tys km
Opinia użytkownika: Opony warte polecenia, dobra cena za dobrą jakość.
Opinia użytkownika: Polecam opony jako b.dobre.
Opinia użytkownika: Calkiem niezla opona
Opinia użytkownika: Moim zdaniem opona bez zarzutu do limuzyny sredniej wielkosci (rozmiar opony 225/55/17), z silnikiem HDI. Jest komfort, ale i trzymanie dobre. bez problemu na mokrym rowniez. Polecam
Opinia użytkownika: Doskonały stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: SUPER OPONKA, Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone