Opinia użytkownika: Ogólnie oponę moge polecić osobom, które lubią szybką jazdę po prostej. Dobrze trzyma na suchej ale na mokrym i sliskim asfalcie jest słaba. Najgorsze jest to, że na długich szybkich zakrętach brakuje jej sztywności, ma za miękkie boki czuć uginanie sie sciany bocznej co powoduje lekkie bujanie i zmniejszenie prędkości w pokonywanym zakręcie oraz brak granicy przyczepności. Opona Premium 3 pkt na 5