Opinia użytkownika: Jest to moja pierwsza opona wielosezonowa, jestem pozytywnie zaskoczony... obawiałem się większego hałasu a okazało się, że jest nawet ciszej niż przy oponach letnich, które wcześniej używałem. Zima też się okazała niegroźna dla tych opon, polecam.