Opinia użytkownika: Po raz pierwszy zdecydowałem się na całoroczne opony i byłem mile zaskoczony, w niczym nie są gorsze od zimówek, bynajmniej na Dolnym Śląsku, gdzie zbyt zimno nie bywa i gdzie mieszkam. Czekam lata, by je sprawdzić w ciepłą pogodę.