Opinia użytkownika: Przetestowaliśmy opony na wszystkie możliwe sposoby jakie można natrafić w życiu codziennym. Spotkaliśmy się z różnymi opiniami opon całorocznych więc postanowiliśmy wybrać coś znanej marki do której mieliśmy zaufanie.
Szybko okazało się że nowa opona całoroczna spisuje się 100 razy lepiej od swoich poprzedników tzn. starego kompletu zimowego i letniego. Opony kupione zimą więc na pierwszy ogień poszły próby na pośniegowym błocie, tzw. szklance na drodze i oczywiście śniegu. Ponieważ opony miały być użytkowane głównie Warszawa i okolice nie spodziewaliśmy się nie wiadomo jakich zim i nieodśnieżonych dróg a jednak... W środku zimy wypadł nam wyjazd do Tarnowskich Górach, po drodze opady śniegu a na miejscu piękny krajobraz nie odśnieżonych dróg bocznych z dość stromymi podjazdami. Ku naszemu zdziwieniu Pirelki wyjechały z każdej drogi bez większego problemu, żadnych niekontrolowanych poślizgów czy innych niebezpiecznych sytuacji. Byliśmy bardzo dumni z naszych opon ;)
Jeżeli chodzi o letnią jazdę to pierwszą przyjemnością jest słuchanie i patrzenie na te kolejki do wulkanizacji... A zaraz po niej sama jazda, mają bardzo dobrą przyczepność - osiągi na zakrętach o 10 km/h większe niż na poprzednich typowo letnich.
Jeżeli chodzi o hałas to nie zauważyliśmy różnicy między poprzednikami.
Wzrostu spalania nie zauważyliśmy.
Z pełnym przekonaniem je możemy polecić ! Żadna najtańsza opona letnia czy zimowa nie może się do nich równać tylko ze względu, że są dedykowane do odpowinich sezonów. Pirelli zdały egzamin na 6+ i już nigdy dobrowolnie nie zdecydujemy się na zakup opon innych niż całoroczne.