Opinia użytkownika: Opony o bardzo dobrej przyczepności w okresie letnim i jesiennym na suchej i mokrej nawierzchni (zimą jeszcze nie jeździłem). Ciche, auto świetnie się prowadzi, ładnie wychodzi z zakrętów, dobrze amortyzują, ale auto na nich nie nie pływa - pewnie się je prowadzi.