Opinia użytkownika: Przetestowałem już opony na suchej nawierzchni, mokrej oraz na lekkim śniegu. Poza miastem z całą pewnością nie odbiega jakość jazdy od typowych zimowych opon. Na chwilę obecną przy temperaturach 30 stopni opony są naprawdę ciche. Polecam wszystkim, którym znudziło użytkowanie dwóch kompletów opon.