Ocena łączna:
Opinia użytkownika: niska cena ale dość wysoka jakość POLECAM.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre za tę cenę. Zdecydowanie mogę polecić
Opinia użytkownika: Opony dobre za taką cenę.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze trzyma się jezdni, czegoś takiego szukałem. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Opony oceniam na solidną 4. Dobrze trzyma się drogi choć czasami brakowało przyczepności ale to pewnie z powodu wysokiego momentu obrotowego. Minus za Trwałość, po jednym sezonie zostało 4-5 mm bieżnika. Bardzo dobry stosunek cena/jakość. Pozdrawiam ;)
Opinia użytkownika: Opony sa bardzo dobre i w miare tanie uzywam ich juz piaty sezon i nie mialem zadnych problemow.
Opinia użytkownika: Witam opony kupiłem w czerwcu do tej pory przejechałem na nich 10 tys km jeżdżę głównie po autostradach niemieckich i uważam że są to opony które można polecić z czystym sumieniem, uważam że nie ma wielkiej różnicy między tymi oponami a innymi firmowymi a cena jest naprawdę dobra, polecam
Opinia użytkownika: Opona cicha z dobrym bieżnikiem. Żadnych problemow na suchym i mokrym. Bardzo dobrze wykonane ścianki opony. Zasadniczo po przejechaniu 4 tys km, żadnych wad. Bardzo polecam.
Opinia użytkownika: Zadnych bic, czy tego typu rzeczy. Przyzwoite wlasnosci jezdne i halas takze na umiarkowanym poziomie. Polecam, gdyz w tych pieniadzach to naprawde dobra alternatywa.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone