Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super polecam!
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie :)
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony stosunkowo tanie. Zapewniają przyzwoity komfort jazdy i ekonomię użytkowania w każdych warunkach letniej pogody. Co do trwałości, to trudno oceniać ją po kilkumiesięcznym uzywaniu.
Opinia użytkownika: Ekonomicznie, bez żadnych przykrych niespodzianek. Dobry wybór.
Opinia użytkownika: Przejechałem na tych oponach kilka tysięcy km, opony 225/40/18 konkretne walce, które bardzo dobrze zachowują się na suchej jak i na mokrej nawierzchni, szczerze polecam nie ma co przepłacać za inne markowe, Ovationy spełnią wymagania najwybredniejszym użytkownikom.
Opinia użytkownika: Opony kupiłem na przednia oś. Sprawują się dobrze. Chodź jeżdżę niedługo na oponach niskoprofilowych to czuje duża różnice po tym jak zamieniłem stare opony na nowe. Oponki nie mają łatwo ze mną, ale dobrze się spisują. Na tą chwilę próbuje je testować w ciasniejszych zakrętach przy wyższych prędkościach ale zawieszenie nadużycie nie pozwal. Kupuje niedługo druga parę tych opon. Po mokrej nawierzchni dobrze się jeździ. Bieżnik stylistycznie podobny do opon klasy premim.
Opinia użytkownika: Dobra jakość za bardzo dobrą cenę.
Opinia użytkownika: polecam wszystkim tą oponę samochod typu saab 95 turbo zachowóje się wyśmienicie
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone